Cafe internet w Częstochowie

Zdrowe i naturalne suplementy diety

suplementy diety

Każdy z Nas chciałby żyć w zdrowiu, szczęściu, pomyślności. To wszystko można osiągnąćw życiu, jeśli zadbamy o swoje zdrowie. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

W dzisiejszych czasach w ciągłej gonitwie za pieniędzmi, zapominamy o zdrowiu i prawidłowym odżywianiu. A później przychodzi zapłacić rachunek – tylko niekiedy jest on bardzo wysoki…

Lepiej zacząć zawczasu przeciwdziałać – niż leczyć skutki naszego zaniedbania.

Invex Remedies czerpie inspirację z natury, stworzyliśmy serie suplementów diety i dermokosmetyków dopasowanych do potrzeb skóry. Wszystkie produkty powstały na bazie ultra i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.Na bazie złota, srebra i krzemu z borem do picia oraz biochalaty z magnezem, cynkiem, miedzią,mangane i chromem.

Cud Ph - Nowa Biologia Najprościej rzecz ujmując, opracowana przez Dr Robert O. Younga „Nowa Biologia”, zakłada, że przyczyną większości chorób jest ponadprzeciętne zakwaszenie organizmu. Dla porównania, „stara biologia” opierająca sięna badaniach Luisa Pasteura z późnych lat XIX wieku zakłada że przyczynąchorób są zarazki , które atakują organizm od zewnątrz. Dr Young odkrył, że gdy ciało znajduje się w zdrowym alkaicznym balansie, zarazki nie są w stanie przedostać się do niego. Twoje ciało jako akwarium Pomyśl jak ważne jest utrzymywanie integralności płynów wewnęrznych Twojego ciała, na bazie których funkcjonuje Twój organizm. Poznaj zasady diety, cud ph, sprawdź jak smakują zielone drinki.

Zapraszamy do Nas po oleje zimnotłoczonekokosowy, lniany,konopny  zimno tłoczony - zawierający prawdziwe naturalne bogactwo niezbędnych kwasów omega 3 zawartych w siemiu lnianym.

Opc ekstrakt w pasułkach, Flavon max klub - więcej szczegółów na bioflawonoidy mocnatura
Sprawdź preparaty z owoców i warzyw - suplementy diety zrobiony z owoców i warzyw w postaci żelu – maksymalnie absorbowany przez organizm !!!

Te produkty mogą pomóc bardzo wielu osobom. Poznaj sekret, który odkryła przed Nami Matka Natura – wykorzystaj go dla swojego dobra i osób Tobie bliskich.

To Ty musisz zatroszczyć się o swoje zdrowie – póki nie będzie za późno.
„Mądry Polak po szkodzie” – nie pozwól aby to hasło miało zastosowanie.

Zapraszam do zapoznania się z tematami na stronie:
www.mocnatura.pl

Osoby zainteresowane zapraszam do współpracy.

Wykorzystaj siłę jaką natura zawarła w owocach i warzywach, sprawdź jak wzmocni się Twoje zdrowie …

SYLVECO®jest polską firmą biotechnologiczną, którą założył w 1992 r. Stanisław Piela. Firma zajmuje się identyfikacją, izolacją i oczyszczaniem interesujących substancji z surowców roślinnych. Innowacyjnie opracowana technologia izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy pozwala uzyskać niespotykanie wysoką czystość w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji preparatu Betuleco®, wzmacniającego system immunologiczny, oraz kosmetyków o działaniu regenerującym i upiększającym.

Firma, jako jedna z nielicznych, do produkcji używa wyłącznie naturalnych składników. Idąc krok dalej w stronę ekologii w firmie SYLVECO® zmodernizowano produkcję oraz zakład na sprzyjający środowisku i dodatkowo zainstalowano kolektory słoneczne. SYLVECO® bezustannie poszukuje sposobów ulepszania swoich produktów oraz wprowadzania innowacyjnych kosmetyków dla swoich klientów.

nagrody i wyróżnienia

kwiecień 2011

Firma SYLVECO zdobyła pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie na najlepszy kosmetyk naturalny "Złota Pieczęć Natury", w ramach VII Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka - Natura 2011. Nagrodę otrzymaliśmy za kuracje regenerujące do rąk i stóp w kategorii polskich kosmetyków naturalnych w obrocie detalicznym. zawiesina z betuliny betuleco

Koalicja Dr. Ratha w Obronie Zdrowia. Twórcą Medycyny Komórkowej jest Dr Matthias Rath - niemiecki lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w rozumieniu głównych przyczyn współczesnych chorób chronicznych, takich jak: choroby serca, cukrzyca, rak, nowotwór czy osteoporoza. Dr Rath udowodnił, że większość chorób chronicznych rozwija się na skutek długotrwałego niedoboru specyficznych mikroelementów w komórkach naszego ciała i jako takim można im zapobiec. Najczęstszą przyczyną nieprawidłowej funkcji milionów komórek budujących nasze organy i cały organizm, prowadzących do zmian chorobowych, są chroniczne niedobory niezbędnych składników odżywczych takich jak: witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, aminokwasy. Polecane produkty Vitacor plus, Lycin suplementy diety Dr Ratha